PixarWrap

Kurumsal

PAINT IS DEAD!

Burası, müşterilerimizin hayallerinin gerçeğe dönüştüğü, araçlarına kendi tarzlarını yansıtabildikleri bir hayal atölyesi. Siz hayal ediyorsunuz, biz gerçekleştiriyoruz.

neler yapıyoruz?

2014 yılında “profesyonel araç kaplama” mottosuyla çıktığımız yolculuğumuza; bugün binlerce referans ve mutlu müşterilerle kararlılıkla devam ediyoruz. 

Hizmetlerimiz arasında Özel Renk Araç Kaplama, Özel Tasarım Araç Kaplama, Krom Araç Kaplama, Kamuflaj Araç Kaplama, Oto Cam Filmi Uygulama, Bina Cam Filmi Uygulama, Şeffaf Araç Koruma (Kaput Koruma), Taksi Kaplama bulunmakta. Dilerseniz Araç Kaplama menüsünden tüm hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

YETKİLİ UYGULAMA MERKEZİ

Ramazan Oysal
Ramazan Oysal
2023-02-21
TUBORG MANAVGAT BAYİİ OLARAK FLO KAMYONLARIN KAPLAMASI ZAMANINDA TESLİMAT ON NUMARA İŞÇİLİK KALİTELİ VE HIZLI HİZMET TEŞEKKÜRLER PİXSEL REKLAM ALİ İHSAN BEY
Gül Yildiz
Gül Yildiz
2023-02-11
Araştırmanıza hic gerek yok ilk kez geldik ve aracımıza tavan kaplama cam filmi yaptırdık cok memnun kaldık özellikle güler yüzlü çalışanları ve işçilik ve fiyat konusunda diger noktalara göre hesaplı MUTLAKA BEKLERİZ İBRAHİM USTA ELLERİNEEEE SAGLIK ????
Mehmet Ünlü
Mehmet Ünlü
2023-02-06
Alanyadan taksi kapattık teşekkürler
parpalli __
parpalli __
2023-01-19
Bursadan geldik çok memnun kaldik tesekkur ederiz herkese tavsiye ederiz
Emin Gündüz
Emin Gündüz
2023-01-09
Çok çok çok iyiler ve Profesyonelce Işini bilen ve yapan Kişiler. Yüzde Yüz Doğru Adres
Muhammet Ali Maden
Muhammet Ali Maden
2023-01-06
Volvo S 90 aracımıza şeffaf kaplama yaptılar teşekkürler pixar ailesi????

Müşteri memnuniyeti, ajansımızın en önemli önceliklerinden biridir. İster yerel bir girişimci, ister büyük bir uluslararası marka olsun, her müşterimiz için en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Her projede müşterilerimize yakın çalışarak, ihtiyaçlarını tam olarak anlamaya ve en iyi sonuçları elde etmek için stratejiler oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Biz, müşterilerimize daha da büyümeleri için yardımcı olmak için buradayız. Ajansımız, müşterilerimize daha iyi pazarlama sonuçları elde etmelerine yardımcı olan, yenilikçi ve etkili reklam çözümleri sunar.

Ömer Süme

Grafik Tasarım

Fatih Yıldırım

Uygulama Uzmanı

İbrahim GÜNEL

Uygulama Uzmanı

Semih EROL

Uygulama Uzmanı

Muhammet ATAK

Uygulama Uzmanı

İlknur GÜNEL

Uygulama Uzmanı

Bize ulaşın

ve aracınızdaki değişimi kendi gözlerinizle görün!

Sohbeti Başlat
???? Bize Ulaşın
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?